Paslaugos

Tvarkome visus dokumentus susijusius su mirusiojo palaidojimu. Išimame mirties liudijimą, leidimą laidoti pageidaujamose kapinėse. Tvarkome dokumentus vienkartinėms pašalpoms, bei socialinėms išmokoms gauti. Artimiesiems pageidaujant laidojame už valstybės išduotas socialines išmokas, bei vienkartines pašalpas, kurios šiuo metu yra 304 Eu.

Atsitikus nelaimei skambinkite mums bet kuriuo paros metu. Atvykę darbuotojai specialiu transportu paims mirusiojo palaikus iš namų, ligoninių, bei kitų mirties vietų.Kūnas bus paruoštas šarvojimui ir pašarvotas artimųjų pageidaujamoje šarvojimo salėje.

Kasame duobes Raseinių miesto kapinėse, taip pat betkuriose rajono kapinėse.

Įmonė turi specialų automobilį – šaldytuvą pritaikytą mirusiojo  transportavimui, katafalkus o taip pat nedidelį autobusą skirtą laidotuvių dalyviams. Laidojame į bet kurias kapines Lietuvoje.

Turime įvairios gedulingos muzikos, pasiūlome pageidaujamus giedotojus.

Ritualinės paslaugos

Įmonė turi tris šarvojimo sales. Yra poilsio patalpos laidotuvių dalyviams – artimiesiems.

Įmonė teikia kremavimo paslaugas: Mirusiojo kūno nuvežimas į krematoriumą, urnos su pelenais parvežimas į pageidaujamą vietą, reikalingų dokumentų sutvarkymas.

Pas mus rasite platų gėlių bei vainikų asortimentą. Jeigu nerasite tinkamo, mūsų floristės sukurs ar papuoš vainiką pagal Jūsų pageidavimą. Taip pat priimame užsakymus ir galime pristatyti vainikus ar puokštes užsakovo nurodytu adresu. Meniškai užrašome gedulingas juostas.